Найближчим часом в застосунку Дія презентують п’ять нових послуг. Серед них документи про освіту та зміна місця проживання.

  • Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Загалом відомство планує відцифрувати всі найпопулярніші держпослуги до кінця 2023 року. Зокрема і сервіси для водіїв.

«5 нових сервісів, які запустимо в Дії. Серед них — довгоочікувані сервіси для водіїв: розмитнення та перереєстрація авто в кілька кліків. Вони матимуть потужний антикорупційний ефект та зекономлять купу часу для громадян», — зазначив Федоров.

Інші оновлення

На портал мають додати послугу зміни місця просування. Скоро почнеться її бета-тестування. У разі зміни місця проживання, статус в реєстрі буде оновлюватись автоматично. Ще в Дії стануть доступними документи про освіту — атестати та дипломи. Ними можна буде скористатися в разі вступу до закладів вищої освіти чи працевлаштуванні.

Незабаром також вкладники збанкрутілих банків зможуть подати через застосунок заяву про відшкодування коштів. Наразі в Україні є 1,4 млн рахунків, за якими потрібно повернути 3,2 млрд грн.

Нагадаємо, порталом Дія користується понад 19 мільйонів українців. На цей час там доступні 26 послуг та 14 документів. Зокрема, єДокумент, послуги для ВПО, пошкоджене майно, допомога з безробіття, військові облігації, донати на армію тощо.

Читайте також:

  • На порталі Дія з’явилася нова послуга — автоматичне закриття ФОПу, повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій. Більше не треба чекати, поки держреєстратор вручну опрацює заявку.