5 квітня у бібліотеці Сабо Ервіна відбулося офіційне відкриття «Української книжкової полички», повідомили в Посольстві України в Угорщині.

На заході виступив мер Будапешту Габор Керпел-Фроніуш, гендиректор бібліотеки Петер Фодор та тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Іштван Балог.

У Центральній бібліотеці Будапешта відкрили «Українську книжкову поличку» / Facebook Посольства України в Угорщині

До полички увійшло понад 350 книг для дітей та дорослих українських авторів, а також іноземних — у перекладі державною мовою. Можна знайти як твори вітчизняних класиків, так і провідних сучасних авторів у різних жанрах. Частина книг отримана в рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу!».

У Центральній бібліотеці Будапешта відкрили «Українську книжкову поличку» / Facebook Посольства України в Угорщині

«Відтепер вимушено переселені громадяни України чи наші співвітчизники, що проживають в Угорщині, а також кожен зацікавлений мають можливість прийти до бібліотеки, яка до того ж є однією з найгарніших бібліотек Угорщини, та, оформивши абонемент, обрати з широкого асортименту українських книг. На знак підтримки України абонемент для громадян України буде безплатним», — зазначили у посольстві.

Бібліотека знаходиться за адресою:

  • Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Központi Könyvtár, 1088 Budapest, Szabó Ervin tér 1.
  • Години роботи: понеділок – п’ятниця: з 10.00 по 20.00, субота: з 10.00 по 16.00, неділя – вихідний.

Проєкт реалізується під патронатом Олени Зеленської спільно з Міністерством закордонних справ України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Українським інститутом книги. Наразі він охопив вже 35 країн світу.

  • Українська книжка за кордоном: 40% не мають перешкод в отриманні.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.