У Харківській області продовжують відновлювати електропостачання на деокупованих територіях. Сьогодні фахівці заживили село Черкаські Тишки. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«В цьому населеному пункті ворог зруйнував майже 90% електромереж, було знищено 14 трансформаторних підстанцій із 17-ти, майже всі опори та прольоти ліній електропередач. Крім того, підходи до ліній живлення були щільно заміновані», – зазначив він.

Завдяки професійним діям саперів та енергетиків, жителі села Черкаські Тишки вже отримали світло в оселях. Нагадаємо, минулого тижня фахівці повернули світло до села Мосьпанове Малинівської громади. Також заживили населений пункт Вітрівка на Ізюмщині.

Всього на Харківщині залишається близько 10 000 кілометрів замінованих електромереж. Ситуація із забрудненням вибухонебезпечними предметами території на області залишається складною. Особливо це стосується північного напрямку, Куп’янського та Ізюмського районів.

Читайте також:

  • Село Вітрівка на Ізюмщині заживили енергетики. Його жителі були без світла понад рік, внаслідок дій окупантів. Фахівцям ускладнювали роботу значні руйнування інфраструктури та мінна небезпека в цій місцевості.