Компанія Twitter додасть сіру позначку «офіційний» до деяких великих облікових записів, щоб засвідчити їхню справжність. Вона буде безкоштовною

Про це пише AP.

Синя галочка, яка використовувалась для підтвердження акаунтів раніше, коштуватиме $7,99 на місяць. За цю суму передплатники також отримають можливість бачити менше реклами та кращу видимість твітів у стрічці. 

Система Twitter Blue для верифікації акаунтів існує з 2009 року, щоб переконатися, що публічні профілі є тими за кого вони себе видають. 

Але експерти занепокоєні тим, що надання галочки за певну оплату може призвести до поширення дезінформації та шахрайства, оскільки профілі зможуть видавати себе за інші особи.

Тому вирішили зробити сіру мітку – колір, який зазвичай зливається з фоном, незалежно від того, використовуєте ви світлий чи темний режим прокручування стрічки у Twitter. Однак зазначається, що це може призвести до плутанини, позаяк користувачі звикли до синьої галочки як знаку автентичності.

Новий план верифікації користувачів Twitter планується дворівневим, повідомила віцепрезидентка Twitter, яка керує підпискою Twitter Blue, Естер Кроуфорд. Окрім синіх галочок, використовуватиметься ще одна мітка для вибраних акаунтів. За її словами, мітка буде зарезервована для державних акаунтів, комерційних компаній, ділових партнерів, великих ЗМІ, видавців і деяких громадських діячів.

Очікується, що нова позначка зʼявиться найближчими днями.