Американський актор Шон Пенн приїхав втретє в Україну за час повномасштабного вторгнення і передав Володимиру Зеленському свій «Оскар». Він залишиться тут до кінця війни, як символ віри в перемогу України. 

Про це повідомили в Офісі президента.

Президент України обговорив з актором можливості підтримки України та як зберегти увагу світо до подій в Україні. 

Своєю чергою Шон Пенн поділився, що продовжує працювати над фільмом про Україну. 

Володимир Зеленський вручив американському актору орден «За заслуги» ІІІ ступеня за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавної співпраці, підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію Української держави у світі. 

Потім вони обоє пішли на Алею сміливості на Площі Конституції у Києві, де знаходиться іменна табличка Шона Пенна.

«Ми надзвичайно вдячні всім людям, які приїжджали особисто, щоб підтримати Україну й наших громадян. І ми хотіли мати місце, завдяки якому сучасні й майбутні покоління українців пам’ятатимуть тих сміливців, які були з Україною із самого початку», – сказав Володимир Зеленський. 

Відомо, що режисер заснував організацію CORE, яка допомагає українцям, що постраждали від війни, та активно розповідає світові про те, що відбувається в Україні.

  • Раніше Шон Пенн приїздив до України у перші дні російського вторгнення. Його метою як документаліста було зафіксувати страшну реальність й донести світові правду про війну. Актор просив у найбагатших людей світу придбати для України винищувачі, а у Лос-Анджелесі на його благодійному концерті зібрали понад  $1 мільйон для України.