Нею виявилася 58-річна працівниця магазину.

Цієї ночі, 28 травня, після ДНК-експертизи слідчим вдалося ідентифікувати ще одну працівницю «Епіцентру», тіло якої знайшли напередодні вранці. Про це повідомив начальник Слідчого управління Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов.

«58-річна жінка теж була на роботі, розшукувати їх приїхала донька з Києва. Завдяки її зразкам вже до ранку ми змогли ідентифікувати особу загиблої», – ідеться в повідомленні.

За словами Болвінова, знайшли та впізнали досі не всіх. Станом на 10:00 кількість загиблих становить сімнадцять осіб. Пошуки на місці влучання продовжуються.

Вранці 28 травня поліція також ідентифікувала тіло батька восьмирічного хлопчика, загиблого внаслідок обстрілу «Епіцентру». Особу загиблого встановили за допомогою ДНК, яке здавав його 8-річний син Михайло.

«Дитина з мамою прийшли до штабу слідчого управління, який розгорнутий біля знищеного супермаркету, 26 травня. Хлопчик не дочекався, коли батько повернеться з роботи. Почули про трагедію і наступного дня прийшли до поліції. Аналізи ДНК відібрали у дитини, адже він прямий родич загиблого чоловіка», – написали у поліції.

28 травня криміналісти підтвердили, що знайдене вчора тіло належить батькові восьмирічного Михайлика Олександру. Йому було 38 років, він працював у гіпермаркеті.

Подробиці російського обстрілу гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові 25 травня

Вдень 25 травня російські війська завдали ударів по гіпермаркету в Харкові. На місці виникла масштабна пожежа. За словами міського голови Ігоря Терехова, всередині могло перебувати до 200 людей. Росіяни обстріляли гіпермаркет двома керованими авіабомбами.

Приблизно о 17:45 пожежу будівельного гіпермаркету вдалося локалізувати. Тоді повідомлялося, що близько 16 людей вважаються зниклими безвісти після удару по «Епіцентру» в Харкові.

У Харкові рятувальники загасили пожежу в «Епіцентрі»: операція тривала 16 годин. За даними міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, російський обстріл забрав життя 12 осіб, ще 43 травмовано.

На місці авіаційного удару працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 громадян, родичів, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває.

У Харкові продовжують ліквідовувати наслідки удару двома керованими бомбами та відбирати зразки ДНК, аби встановити особи загиблих у гіпермаркеті. Серед загиблих у гіпермаркеті Харкова є 12-річна дитина.

За даними Синєгубова, наразі відомо про 16 загиблих та 44 поранених. Ця інформація не остаточна.

В лікарнях наразі знаходиться 21 людина. Серед них одна дитина 13 років — стан середньої важкості з позитивною динамікою, повідомив Синєгубов. Дві людини перебувають у реанімації у важкому стані. Лікарі надають їм всю необхідну медичну допомогу.

27 травня у Харкові оголошене Днем жалоби за загиблими внаслідок удару по гіпермаркету.