Олімпіада заснована Інститутом економічної освіти (INEV), аби заповнити прогалини у викладанні економіки та фінансів у середніх школах.

Економічна олімпіада (ЕО) — це міжнародне змагання з економічного мислення між школярами старших класів, метою якого є зацікавити підлітків вивченням економіки і виміряти їхній рівень економічної грамотності.

Центр Бендукідзе у партнерстві з EFI запрошує українських школярів взяти участь у Міжнародній Економічній Олімпіаді 2023-2024 / Зображення: Центр Бендукідзе

Вона була заснована Інститутом економічної освіти (INEV) у Чехії у 2016 році з метою заповнення прогалини у викладанні економіки та фінансів у середніх школах. Через рік після заснування ЕО розширилася на Словаччину. Нині ЕО охоплює вже 20 країн, серед яких Словаччина, Чехія, Угорщина, Польща, Грузія, Греція, Боснія та Герцеговина, Північна Македонія, Україна, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Косово, Аргентина, США, Китай та Іспанія. 

Конкурс призначений для учнів 10-11 класів (а за великим бажанням долучитися можуть також і учні 9 класів). Для цього не потрібно навчатися у спеціалізованій школі чи класі. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.  

Для участі в конкурсі вчителі/викладачі повинні до 31 грудня включно зареєструвати свої навчальні заклади за посиланням. Економічна олімпіада в Україні проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України і Малої академії наук, та підтримки Національного Банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн освіти EdEra і Української академії лідерства. 

З детальними правилами олімпіади можна ознайомитися тут.

У разі виникнення питань пишіть нам на: [email protected]

Новина створена за фінансування Центру Бендукідзе.