У День Незалежності, 24 серпня, українці в різних країнах вийдуть на центральні вулиці міст і візьмуться за руки, щоб утворити живі цепочки.

TheFreeWorldGathering — акція, призвана поєднати українців по всьому світу. Вона має на меті звернути увагу світової спільноти на війну в Україні і показати, що свобода — наша спільна найвища цінність, а воля — наш спосіб мислення.

Щоб взяти участь в акции, потрібно зайти на freeworldgathering.com, знайти своє місто на карті та позначити точне місце на головній вулиці, де ви плануєте стояти. Побачивши цю відмітку, інші учасники можуть стати поруч із вами. Ви також можете знайти позначки людей, які вже це зробили, та зайняти місце поруч із ними, щоб продовжити цепочку. Кожен може стати координатором The Free World Gathering у своєму місті. На вебсайті є інструкції, як це зробити.

Нагадаємо, Free World Gathering – це ініціатива групи активістів, які першими організували низку єдності на початку війни. Тоді, навесні 2014 року, тисячі українців зі всіх регіонів вийшли на вулиці, щоб продемонструвати свою єдність. Сьогодні йдеться про людей з різних країн — свободолюбців, котрі надихалися нашою мужністю відстоювати незалежність.