Для дітей планують облаштувати комфортні класи, а до станцій метро курсуватиме спеціальний автобус.

У Харківському метрополітені до початку навчального року планують облаштувати класи для школярів з системою рекуперації повітря, необхідним освітленням та туалетними кімнатами. Учнів підвозитимуть до станцій метро на спеціальному автобусі та безкоштовно годуватимуть. Про це 10 серпня в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Я проводжу зустрічі з батьками і бачу, що є запит на навчання офлайн та онлайн, і ми повинні зробити так, щоб усі побажання були виконані. Найбезпечніше місце – це метрополітен. 160 тисяч харків’ян з початку війни перебували в метро. Дуже просто було б залишити лише систему освіти онлайн, але я бачу запит від батьків, тому робитимемо все необхідне, щоб з 1 вересня почати комбіновану систему навчання, а дітям і батькам було спокійно», – зазначив мер Харкова.

За словами міського голови, діти навчатимуться в метро три-чотири рази на тиждень, позмінно та почергово. Також він наголосив, що мешканці міста зможуть використовувати метрополітен як укриття, попри проведення там навчального процесу.

Нагадаємо, однією з головних особливостей нового підходу стане можливість переведення дітей з однієї школи в іншу тимчасово. Це особливо стосується дітей, які продовжують навчання за допомогою онлайн-формату в інших містах, але вчаться в Харкові. За цією ідеєю, для збереження місця у рідній школі та забезпечення безпеки в офлайн-навчанні, їх можна буде тимчасово зарахувати до місцевих шкіл.

Читайте також

  • 20 липня мер Харкова Ігор Терехов розповів, що у місті розглядають можливість навчання школярів у метро. З 1 вересня планують зробити комбіноване навчання, тому що для дітей, особливо першокласників, важливо вчитися офлайн, соціалізуватися.
  • Онлайн чи офлайн, освітній процес у Харкові організують з урахуванням бажань батьків та безпеки дітей, заявив Терехов під час національного телемарафону. Він оголосив про зустрічі з батьками школярів для обговорення формату навчання. Зустрічі триватимуть з 27 липня по 11 серпня. Терехов сказав, що більшість батьків обирають навчання онлайн для своїх дітей.