Тепло в будинках харків’ян з’явиться, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів буде нижчою за +8 градусів, повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Погода — на нашому боці, а це означає, що у нас є можливість відтермінувати початок опалювального сезону і тим самим зекономити кошти харківʼян на оплаті комунальних послуг і заощадити більше газу в громаді. Але, як тільки середньодобова температура повітря три доби поспіль буде нижчою за +8 градусів, ми запустимо систему опалення і протягом кількох днів під’єднаємо до тепла житлові будинки та соціальну інфраструктуру міста», — зазначив посадовець.

Не будуть подавати тепло до 57 будинків, які серйозно пошкоджені чи зруйновані через російські обстріли, здебільшого до багатоповерхівок на Північній Салтівці.

Читайте також

«Нас знову чекає битва за електроенергію», — зазначив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов. Він додав, що сил і засобів в окупантів достатньо, оскільки останнім часом вони завдали ракетні удари обмежено.

Харківська область готується до можливих викликів під час осінньо-зимового періоду та відновлює пошкоджене житло для жителів деокупованих територій. Про це сесії Харківської облради повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.