Ситуація на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна суттєво загострилася останніми днями, зазначає командувач Сухопутний військ ЗСУ Олександр Сирський. Російські військові розпочали активні наступальні дії в районі Макіївки та на Куп’янському напрямку.

Головною метою військ РФ є прорив української оборони, оточення Куп’янська і вихід на рубіж річки Оскіл.

«Щоденно противник здійснює десятки атак силами штурмових груп за підтримки бронетехніки, веде щільний мінометний і артилерійський вогонь по нашим позиціям. Втім, наші бійці були готові до такого розвитку подій і дають гідну відсіч противнику. Він несе значні втрати та не досягнув суттєвих успіхів», — каже генерал-полковник.

Сирський відвідав оперативно-тактичне угруповання військ «Лиман». Зустрівся з командирами частин і підрозділів, нагородив військових.

Читайте також

Протягом 13 жовтня російські військові 611 разів обстріляли українські позиції з артилерії та мінометів. Авіацію застосовували 13 разів. Всі сили армія РФ зосередила в районі Синьківки, Іванівки, Діброви та Першотравневого, повідомив речник Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі національного телемарафону.