За словами мера, місто повністю готове до опалювального сезону.

Однак його розпочнуть, коли середньодобова температура буде нижче плюс 8 градусів упродовж трьох діб. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Ми дуже серйозно готувалися, і було багато зроблено – перекладені тепломережі, відновлені пошкоджені ворогом котельні. На сьогодні системи теплопостачання заповнені теплоносієм. Також місто повністю забезпечене газом. Але поки що погода дозволяє нам заощадити ресурси, а харків’янам – кошти за оплату комунальних послуг», – зазначив мер.

Нагадаємо, 17 жовтня в Лозівській громаді Харківської області запустили котельні в стаціонарах. Без опалення в палатах підтримують температуру обігрівачами не нижче 18 градусів, зазначив медичний директор Лозівського ТМО Володимира Сергієнка.

Також 12 жовтня російські дрони атакували газотранспортну систему в області. Через що, станом на 17 жовтня, без газопостачання залишалося 2 тисячі домогосподарств. Ведуться аварійно-відновлювальні роботи.

Читайте також

  • «Нас знову чекає битва за електроенергію», — зазначив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов. Він додав, що сил і засобів в окупантів достатньо, оскільки останнім часом вони завдали ракетні удари обмежено.
  • Харківська область готується до можливих викликів під час осінньо-зимового періоду та відновлює пошкоджене житло для жителів деокупованих територій. Про це сесії Харківської облради повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.