7 листопада першого заступника голови Харківської обласної адміністрації Олександра Скакуна звільнили з посади. «Час знайти більш ефективну людину на це місце», зазначив очільник ХОВА Олег Синєгубов під час брифінгу 10 листопада.

«Безпосередньо на виконанні своїх функціональних обов’язків і взагалі відношення до державної служби… Неефективність була системною», — зазначив Синєгубов причину звільнення.

Рішення про звільнення було погоджене з Офісом Президента, каже посадовець. З кандидатом на посаду ще визначаються. За його словами, шукають людину, що зможе ефективно виконувати свої обов’язки.

Довідка

Олександр Скакун заступив на посаду першого заступника голова ХОВА у лютому 2022 року. У адміністрацію влаштувався у 2017 році на посаду заступника голови ХОВА. До цього працював у Службі безпеки України, звідки звільнився у 2016 році. У 2021 році тимчасово виконував обов’язки голови Харківської обладміністрації.

Після штурму адміністрації у квітні 2014 році колишні працівники СБУ, серед яких був і Олександр Скакун, повернули на дах адміністрації український прапор.

Читати також:

  • Вадима Гутцайта звільнили з посади міністра спорту України — Железняк