Станом на 10 листопада з небезпечних громад Куп’янського району вже евакуювали 236 дітей, повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, евакуації підлягають ще 55 дітей.

28 жовтня Рада оборони Харківської області ухвалила рішення про примусову евакуацію сімей з дітьми з Куп’янської, Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району.

Що відомо про примусову евакуацію Куп’янського району

 Координаційний штаб із питань проведення обов’язкової евакуації населення підтримав рішення про проведення примусової евакуації сімей із дітьми з територій громад Куп’янського району, зазначив Синєгубов. 

Попереднє рішення про таку евакуацію було ухвалене Радою оборони Харківської області. Зокрема, евакуації підлягають сім’ї з дітьми з населених пунктів: Кіндрашівка, Тищенківка, Куп’янськ, Куп’янськ-Вузловий, Ківшарівка, Глушківка, Колісниківка, Курилівка, Новоосинове, Подоли. На момент розгляду цього питання на Раді оборони області в цих населених пунктах перебувало 275 дітей.

Крім того, згідно з рішенням Ради оборони дітям буде заборонено в’їжджати у вказані громади. Також, діти можуть бути евакуйовані щонайменше з одним з батьків або опікуном.

Читайте також

  • Російські військові з авіації ударили по Курилівці Куп’янського району. Під артилерійським та мінометним вогнем перебували понад 13 населених пунктів Харківщини. Постраждалих не зафіксовано.