На сьогодні з небезпечних районів півночі Харківщини евакуйовано близько 12 тисяч людей.

Наразі примусова евакуація з Борівської громади Ізюмського району стосується 13 дітей, які проживають у п’яти населених пунктах. Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Наразі розглядається питання щодо примусової евакуації 13 дітей, які перебувають у 5 населених пунктах Борівської громади Ізюмського району. За нашою інформацією у селищі Борова – близько 580 дітей, однак мова про їх примусову евакуацію поки що не йде», – сказав він.

Також, за словами начальника ХОВА, активна фаза евакуаційних заходів на Вовчанському та Липецькому напрямках пройшла. Всього з цих напрямів до більш безпечних територій було евакуйовано близько 12 тисяч людей.

Вчора Олег Синєгубов повідомив про те, що в Борівській громаді Харківської області планують оголосити примусову евакуацію дітей з 5 населених пунктів «помаранчевої зони». 

Нагадаємо, заступник командира Третьої Окремої штурмової бригади Родіон Кудряшов в ефірі Радіо Свобода повідомив, що військові РФ мають незначні тактичні успіхи в районі населеного пункту Борова в Ізюмському районі на Харківщині.

Він розповів, що РФ намагається проломити лінію оборони, вийти безпосередньо на логістичний вузол. Борова зараз є основним напрямком зосередження зусиль.

Військовий пояснив, що Борова є вигідною позицією, тому армія РФ намагається його захопити. Особливості рельєфу та логістичне сполучення в районі цього населеного пункту є «цікавими» для армії РФ. Оскільки тут росіяни хочуть вибудувати свою оборону, у тому числі й по водяній гладі.

Нагадаємо, за даними моніторингового ресурсу DeepState, росіяни наростили до 10 тисяч особового складу та 450 одиниць військової техніки на ділянці від Райгородки до Нововодяного, щоби повторити наступ на селище Борова Харківської області.

Читайте також

  • Російські війська просунулися до частини агрегатного заводу у Вовчанську — ISW