У Печенізькій громаді будуть перейменувати топоніми
03.03.2023

У Печенізькій громаді будуть перейменувати топоніми / kl.informator.ua
Топонімічна комісія при виконавчому комітеті Печенізької селищної ради Чугуївського району Харківської області запропонувала мешканцям громади змінити топоніми.
Зокрема, у Печенігах та Мартовому перейменування потребують по шість топонімів у кожному населеному пункті. Збираються відмовитися від назв на честь Гагаріна, Толстого, Пушкіна, Маяковського та Горького, а також обиратимуть нову назву для села Першотравневе.
Свої пропозиції пропонують відправляти:
- через офіційний сайт Печенізької селищної ради;
- на електронну пошту pechenegi-possovet@ukr.net;
- за номером телефону (05765) 6–15–70, 093–44–68–180;
- на поштову скриньку за адресою смт. Печеніги, пров. Гагаріна, 17.
Які умови?
- Найменування та перейменування об’єктів мають містити історичну довідку та вмотивовану обґрунтованість;
- Не допускається повторення вже існуючих назв;
- Пріоритет мають історичні та довготривалі назви;
- Назва має бути милозвучною, легко вимовлятися, не викликати неоднозначних асоціацій;
- Увічнення фізичної особи можливо тільки після її смерті й за умови, що вона боролася за незалежність України, героїчний вчинок, зробила внесок у розвиток науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя.
Пропозиції прийматимуть до 1 квітня.
- У Харкові перейменували школу на честь Дані Дідіка.
Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.