Увечері 12 грудня привезли Вифлеємський вогонь у Харків. Його обладнали на залізничному вокзалі праворуч від центрального входу.

Це вдруге залізничники доставляють світло Вифлеємського вогню миру до 22 обласних центрів, а також до міст Конотоп і Краматорськ менш ніж за добу.

Уже сьогодні будь-хто зможе отримати вогонь для свого дому на вокзалах Києва, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Житомира, Сум, Чернівців, Дніпра, Кропивницького, Івано-Франківська, Чернігова, Луцька, Одеси, Полтави, Херсону, Миколаєва, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Львова, Ужгорода, Тернополя, Конотопа та Краматорська

«Цієї зими скаутська традиція має для українців особливе значення. Коли всі українці живуть в умовах обстрілів та відключення електроенергії, сяйво Вогню з Вифлеєму стане символом об’єднання та незламності в боротьбі за наше вільне та мирне майбутнє», — зазначили в Укрзалізниці.

Вифлеємський вогонь миру / pz.gov.ua

Взагалі Вифлеємський вогонь миру в неділю передали в Україну, про це проінформувала Держприкордонслужба.

Спочатку його привезли на Закарпаття, а звідти передали в Київ. Потім Укрзалізниця доставляла його в обласні центри.

Кожен рік на кордоні з ЄС проходить зустріч українських пластунів зі своїми товаришами, щоби принести в країну символ миру та любові. Цю традицію започаткували наприкінці 80-х років минулого століття австрійські скаути, які привозять вогонь із місця народження Ісуса Христа, з Вифлеєма.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.