З 1 лютого українці, що хочуть отримати мікрогранти для свого бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю програми «Власна справа».

Про це повідомила Міністр економіки Юлія Свириденко. 

Отримати мікрогрант можуть як вже діючі підприємці, так і люди, що мають лише ідею бізнесу. Для отримання коштів потрібно подати заяву та бізнес-план свого проекту через Дію. Після перевірки даних, а також кредитної історії, фахівці Держслужби зайнятості проведуть співбесіду із заявником. За її результатами і ухвалять рішення про надання чи відмову мікрогранту. 

«Мікрогранти на старт або розвиток власної справи — одна з найпопулярніших грантових програм єРобота. Минулого року 3 300 українців отримали від держави підтримку у вигляді мікрогрантів від 50 до 250 тис. грн на реалізацію своїх бізнес-ідей. І цього року ми продовжуємо програму. Уряд готовий підтримати кожного українця, який має бажання зайнятись підприємництвом, надаючи йому безповоротну фінансову допомогу. Таким чином ми інвестуємо в розвиток малого бізнесу та активізацію економіки, а також стимулюємо покращення ситуації на ринку праці, адже ці підприємці створять десятки тисяч нових робочих місць», — розповідає посадовиця.

Про єРоботу

Грантові програми єРобота — це дієва допомога від держави для відновлення, створення власної справи з нуля, реалізації амбітних проєктів, генерування нових робочих місць та здобуття потрібних на ринку праці спеціальностей. Наразі доступно 6 програм:

  • до 250 тис. грн на будь-який мікробізнес;
  • до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері переробки;
  • до 400 тис. грн за 1 га на висадку садів;
  • до 7 млн грн на будівництво теплиць;
  • гранти для стартапів у сфері ІТ;
  • гранти на здобуття нових навичок у сфері інформаційних технологій.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.