Відбудова телерадіовеж стане пріоритетом для відновлення українського телебачення та радіо на деокупованій Харківщині, повідомив член Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Максим Онопрієнко під час брифінгу.

Наскільки знають у Нацраді, то йдеться про відбудову веж, каже Онопрієнко. Початково розглядається можливість встановлення невеликих мобільних пересувних веж, оскільки будівництво великої вежі займе значний час. Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення наразі займається цим.

«Логістично, спочатку Концерн забезпечує місце, а тоді включається Нацрада. Ми вже забезпечуємо наповнення та прорахунки», — зазначив Онопрієнко.

Відновлювати мовлення вже планують в Ізюмі та Вовчанську — Нацрада замовила прорахунок частот у цих регіонах. Нагадаємо, в Ізюмі спеціалісти провели ремонт телевежі, яка була напівзруйнована, а також встановили передавачі мультиплекса МХ-1.

«Ми збираємо інформацію про збитки по всій Україні. Звичайно вона не повна через те, що люди, які не мовлять, не мають можливості нам відповісти. Сума збитків постійно міняються, але вони величезні. Вони просто шалені по всій країні», — каже голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк.

Читайте також

  • На яких частотах вже можна послухати українське радіо на деокупованій Харківщині? Читайте в матеріалі.
  • Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала тимчасові дозволи на мовлення станції «Накипіло» у Балаклії (90.5 FM), Близнюках (107.5 FM), Вовчанську (100.2 FM) та Харкові.