У деокупованому місті на Харківщині не працює аналогове телебачення, уточнив член Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Максим Онопрієнко під час брифінгу.

Як повідомила голова Нацради Ольга Герасим’юк, вони не відключали аналогове телебачення на прикордонних територіях України.

«Аналог треба відключати, бо ми вже повинні звільняти місце для цифри, але для аналогового ми лишили право мовити на прикордонних територіях», — підкреслила очільниця Нацради.

Натомість 31 жовтня 2022 року Харківська ОВА повідомила, що в Ізюмі на Харківщині запрацювало «Українське радіо» та аналогове телебачення: УТ-1, Інтер, Новий канал, СТБ.

Читайте також

  • Ізюм деокупували 10 вересня 2022 року. «У місті працює радіо — Суспільне та Промінь. Лише ті, хто мають супутникову антену, можуть дивитись телебачення, для всіх інших воно не доступне. Тобто вакуум зберігається, тому розуміємо, що заповнюємо його своєю інформацією», — розповідає журналість видання «Обрії Ізюмщини» в інтерв’ю Ґвара Медіа.
  • Відбудова телерадіовеж стане пріоритетом для відновлення українського телебачення та радіо на деокупованій Харківщині, повідомив член Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Максим Онопрієнко під час брифінгу.