Харківська область — одна з найбільш пошкоджених внаслідок збройної агресії РФ. Сильно постраждала зокрема і спортивна сфера: зруйновано та пошкоджено 47 об’єктів спортивної інфраструктури в Харківській області внаслідок збройної агресії Росії.

11 з них — знаходяться в місті Харкові, відповіли на запит Ґвара Медіа у Харківській обласній прокуратурі.

Орієнтовні збитки спортивній інфраструктурі в Харківській області становлять 812,2 мільйона гривень. Водночас Мінмолодьспорту не виділятиме кошти на відновлення, оскільки всі спортивні локації перебувають у державній або комунальній власності.

Втім, реконструювати всі постраждалі об’єкти будуть в рамках загальної програми відновлення України після воєнних дій. За цим планом до початку 2026 року планують відновити та оснастити 50% спортивних локацій по Україні. Орієнтовний бюджет — 35 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що у Харкові пошкоджені великі спортивні комплекси, серед них — «Локомотив», «Уніфехт» та «Політехнік».

Знищений росіянами спорткомплекс “Локомотив”, 2 вересня 2022 року / Фото: Ґвара Медіа
Знищений росіянами спорткомплекс “Локомотив”, 2 вересня 2022 року / Фото: Ґвара Медіа

Читати також:

  • Хоч канонада минулорічної весни вщухла, Харків продовжують регулярно обстрілювати з російського Білгорода, який знаходиться за 40 кілометрів. Мешканці кажуть, що у місті немає безпечного району. Як і місця, куди не прилітало. Тож, який вигляд мають райони Харкова після початку повномасштабної війни?
  • Бокс попри війну: в харківському метро пройшов турнір, присвячений Героям Харкова.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.