Спортивний клуб Smartass у Харкові

Ґвара Медіа - 19 Вересня 2023 | 12:40

Наприкінці літа у Харкові відкрився атмосферний спортивний клуб Smartass. Локацію облаштовано у традиціях сучасної філософії комфорту. Внутрішній простір клубу створює відчуття вечірки, що сприяє фізичній активності та знімає ментальну напругу. Приємним доповненням спортивних залів для різних видів навантаження є затишне кафе із красивими та корисними стравами.

Smartass — це спортивний центр бутикового типу. Його унікальна концепція — поєднання функціонального залу з атмосферою нічного клубу. Для цього в інтер’єрі використовуються світлові сценарії та спеціально підібрані музичні треки.

Smartass — безпека попри війну

У Харкові будівництво клубу розпочалось у 2021 році. Втім через повномасштабне вторгнення відкриття, що планувалось на березень 2022 року, довелось перенести. Відкласти — та не скасувати.

Бізнес-модель Smartass дозволяє зберігати цілісність спортивних стандартів та концепції під час відкриття нових локацій. Для харківського клубу до головних пріоритетів додалась ще й безпека. Більшість спортивних залів Харкова знаходиться на -1 поверсі, а співробітники та тренери мають необхідні навички та протоколи дій на екстрені випадки.

Клубний вайб та ментальне здоров’я

Війна лише посилює бажання зберегти життя та зробити його якомога якіснішим. Спорт є найдієвішим способом досягти цієї мети, а клубний вайб сприяє емоційному розвантаженню. Укупі ці фактори дають ефект фізичного та ментального відновлення, що є найвищою цінністю команди Smartass.

Спортивний клуб Smartass у Харкові / Фото: Іван Самойлов для Ґвара Медіа

Постійний стрес не міг не вплинути на здоров’я людей. Через нього погіршилося харчування та банально якість та кількість сну, що є базою для нашого організму. Саме тому сьогодні дуже важливо приділяти час собі, звертатися до психологічної допомоги та відвідувати спортзал чи займатися фітнесом, як активним, так і рекреаційним — як, наприклад, Recovery чи Yoga, — зазначила Катерина Кузьменко, співзасновниця спортивного клубу Smartass.

Спортивний клуб Smartass у Харкові / Фото: Іван Самойлов для Ґвара Медіа

На території спортивного клубу є кафе здорового харчування на 28 місць. Його меню спеціалізується здебільшого на сніданках та безалкогольних напоях. Проте на випадок потреби перекусити в обід, тут знайдеться декілька збалансованих й смачних основних страв та салатів.

Концепція індивідуального комфорту

Крім поєднання занять спортом з атмосферою нічного клубу, Smartass має ще кілька особливостей, що відрізняють його на ринку. Наприклад, відвідувачам не пропонують типові абонементи на рік — кожен може придбати пакет з певною кількістю тренувань. Мобільний застосунок Smartass дозволяє записуватися на тренування, залишати фідбек та чайові для тренерів, підписатися на друзів з власної мережі контактів, оплатити замовлення у кафе на території клубу.

Завантажити безплатний застосунок можна на App Store і Google Play.

Стежте за новинами Smartass на сторінці в Instagram або Telegram.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.