Повноважна посолка Республіки Словенія в Україні Матеєю Превольшек, розповіла, що зараз планується перевести 200 тисяч євро на відновлення лікарні.

Словенія планує надати фінансову допомогу у відновленні Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері в Ізюмі. Зараз готують переведення 200 тисяч євро Фонду Олени Зеленської, який опікується відбудовою медзакладу. Про це повідомила повноважна посолка Республіки Словенія в Україні Матеєю Превольшек.

«Наразі ми в процесі переведення 200 тисяч євро Фонду Олени Зеленської для відбудови Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері в Ізюмі», – сказала вона.

Також посолка наголосила, що Уряд Словенії надаватиме необхідну підтримку Україні, доки це буде потрібно. Також вона висловила готовність сприяти відновленню Харківщини.

Нагадаємо, у вересні голова ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що загальна вартість робіт у лікарні наразі становить 1 млрд 230 млн грн. Окрім того, проєкт передбачає облаштування бомбосховища за всіма необхідними вимогами. Зокрема на відновлення лікарні допомагає зібрати гроші Фундація Олени Зеленської. Наразі було виділено 600 тисяч євро.

Читати також:

  • В Ізюмському районі без опалення залишаються понад 20 багатоповерхівок.
  • Перший рейс потягу-кухні Food Train вирушив на Харківщину.