Російські військові обстріляли з артилерії, мінометів та авіації близько 20 населених пунктів. У результаті постраждало щонайменше 8 цивільних мешканців та один загинув.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

У його ранковому зведенні зазначається, що в Куп’янську-Вузловому в результаті обстрілу горів будинок — загинув 65-річний чоловік.

Також росіяни обстріляли Чугуївський район село Шестакове БПЛА — поранено четверо чоловіків. Вони отримали уламкові поранення та мінно-вибухові травми. Їх шпиталізували. Крім того, пошкоджена сільськогосподарська техніка.

У Куп’янську внаслідок обстрілу горів будинок — постраждали 62-річний та 72-річний чоловіки. У селі Моначинівка Куп’янського району постраждали дві людини: чоловік 72 років та жінка 76 років, без госпіталізації. У Вовчанську внаслідок скидання ВОГ із БПЛА постраждав 63-річний чоловік.

Також через обстріл РФ в Ізюмському районі в Боровій пошкоджено будинок культури, у селі Новоосинове Курилівської громади Куп’янського району горів будинок та автомобіль, у Липцях горіла господарча споруда, пошкоджено два складські приміщення приватного фермерського господарства, зруйнована будівля фабрики. У Вовчанську горів приватний будинок.

Також армія РФ завдала авіаударів по Липцях, Вовчанську, Куп’янську-Вузловому, Петропавлівці та Курилівці.

Читайте також

  • У Прудянці Харківського району повністю відновили електропостачання.