У Харкові та області синоптики прогнозують температуру повітря до 21° тепла та погоду без опадів 13 квітня, повідомили в регіональному гідрометцентрі.

Згідно з прогнозом гідрометцентру, 13 квітня в Харкові очікується мінлива хмарність без опадів. Удень термометри покажуть 19-21 градуси тепла. Північно-західний вітер сягатиме 19-21 метрів за секунду.

Трохи прохолодніше буде в Харківської області. У регіоні буде панувати мінлива хмарність, проте опадів не передбачається. Денна температура повітря коливатиметься в межах від 17 до 22 градусів тепла. Швидкість північно-західного вітру становитиме 5-10 метрів за секунду.

Останні дні березня та початок квітня на Харківщині відзначилися рекордно високими температурами через субтропічне повітря з Північної Африки. 

Як повідомив черговий синоптик Харківського гідрометцентру Ігоря Кібальчича у коментарі Ґвара Медіа, максимальні денні температури у Харкові та області сягали +24…+26°C, що значно перевищує кліматичну норму та більш характерні для початку літа.

Разом з надходженням африканського повітря в атмосфері накопичилася велика кількість дрібного пилу, піднятого вітрами на півночі Сахари. Однак він не несе загрози здоров’ю людей, оскільки зосереджений на висотах кількох кілометрів.

Читайте також

  • Харкову потрібно відходити від комунальної централізації — Терехов.