У Харкові приватну школу Бойко, яка зруйнована внаслідок російських ударів 23 червня, планують відновити. Для збору коштів запустили новий сайт.

Директор школи Олександр Макагон написав, що цьогоріч школі 30 років. У своїй заяві на сайті він розказав, що багато учнів та батьків школярів телефонували із запитаннями як допомогти.

Тож розробили сайт, на якому можна залишити пожертву для відбудови приватної школи.

«Ми зробимо школу сучаснішою, кращою і затишнішою, ніж будь-коли. Допомога потрібна всяка: руками, технікою і, звісно, грошима», — йдеться в повідомленні від директора.

Нагадаємо, вдень, 23 червня, близько 15:02 російська армія вдарила по Харкову керованими авіабомбами. «Прильоти» зафіксували у трьох районах міста: Шевченківському, Київському та Холодногірському.

У Шевченківському районі російським обстрілом зруйновано будівлю приватного навчального закладу, пошкоджено багатоповерхівки та автомобілі. Поранення отримали 15-річний хлопчик та 26-річна дівчина. У 43-річної жінки гостра реакція на стрес. Ще два влучання прийшлося по території одного з підприємств у Київському районі.

Читайте також

  • Харківщина є однією з областей, де найбільше дітей постраждали або загинули внаслідок повномасштабного вторгнення.