З волонтерською місією до Дергачівської громади прибув французький пекар-підприємець Лоік Нерві в межах реалізації проєкту «Польсько-французька пекарня на колесах».

Про це повідомив начальник Дергачівської громади В’ячеслав Задоренко.

Він розповів, що впродовж трьох днів Лоік Нерві разом із волонтером благодійного фонду «Польща допомагає Україні» Сергієм Диніним пригощали випічкою жителів Руської Лозової, Слатиного та Прудянки.

До Дергачівської громади прибув французький пекар-підприємець / Фото: t.me/zadorenko_v/8520
До Дергачівської громади прибув французький пекар-підприємець / Фото: t.me/zadorenko_v/8520

Усього на мобільній пекарні було виготовлено понад 1500 хлібин за фірмовим родинним рецептом Лоіка, зазначив Задоренко.

Нагадаємо, у Харкові відкрилася «Лавка деокупації». Це проєкт волонтерів благодійного фонду «Волонтерська», до якого залучили близько десятка фермерів/-ок зі Студенка й Довгенького на Харківщині. Жителям села волонтер/-ки надали теплиці та насіння. 

У «Лавці» продають городину, яку волонтер/-ки придбали у селян. Серед представлених товарів огірки, картопля, кабачки, капуста, цибуля та інші овочі.

Читайте також

  • У неділю, 2 червня, на літній терасі харківського закладу «Сніданішна» минув благодійний ярмарок на підтримку українських виробників та збір коштів для 92-ї ОШБр. Також заклад підтримав видавництво Vivat, друкарня якого постраждала внаслідок російського обстрілу 23 травня. Усі зароблені кошти з продажу книг на ярмарку передали видавництву на відбудову.