СБУ затримала за державну зраду керівника Інституту підготовки юридичних кадрів Служби безпеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Українські спецслужби продовжують очищати власні лави: у результаті багатоетапних слідчо-оперативних дій повідомлено про підозру у державній зраді тимчасово виконуючому обов’язки начальника Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Наразі затриманому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

«У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до злочинів.

Заходи з викриття проводили співробітники Головного управління внутрішньої безпеки та слідчі СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора», – повідомляється на офіційній сторінці Служби безпеки України у Telegram.

Зазначимо, що на сторінці Інституту підготовки юридичних кадрів Служби безпеки будь-яка інформацію щодо керівництва відсутня.