Служба безпеки повідомила про підозру 35-річному мешканцю Харкова за виправдовування та заперечення збройної агресії РФ проти України.

Про це повідомив речник СБУ Владислав Абдула.

За даними кіберфахівців СБУ, харків’янин розповсюджував у мережі Інтернет матеріали, де виправдовував збройну агресію Росії проти України та визнавав її правомірною. Дописи він підозрюваний залишав у Telegram.

«Чоловік поширював дописи, у котрих стверджував, що в Харкові багато людей чекають на Росію і окрім Росії надіятись немає на кого. В одному із дописів агітатора сильно обурило те, що українських військових радісно зустрічають у звільнених населених пунктах», — пише Абдула.

Підозрюваний / Фото: facebook.com/VladislavAbdula

Ініційована Службою безпеки експертиза мовлення підтвердила протиправний характер висловлювань зловмисника. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 436–2 Кримінального кодексу України (виправдовування та заперечення збройної агресії РФ проти України).

Читайте також

  • Фейк. СБУ затримало директорку харківської школи, яка скаржилася на те, що військовослужбовці ЗСУ вживають наркотики в освітньому закладі.