Ryanair більше не буде пропонувати рейси за найнижчими цінами через стрімке зростання вартості палива, визнав бос бюджетної авіакомпанії.

Виконавчий директор Майкл О’Лірі каже, що ера квитків за 10 євро закінчилася.

Середній тариф авіакомпанії зросте з приблизно 40 євро минулого року до 50 євро протягом наступних п’яти років, сказав він у інтерв’ю BBC.

«Немає сумніву, що на ринку бюджетних перельотів у нас справді дешеві тарифи, проте квитків за 0,99 євро, навіть за 9,99 євро — я думаю, ви не побачите протягом наступних кількох років», – сказав пан О’Лірі в програмі BBC Radio.

Зростання вартості палива, яке підвищує ціни на авіаквитки, також збільшення рахунків за електроенергію з’їдає наявні доходи людей. Глава авіакомпанії розраховує, що, незважаючи на це, він очікує, що клієнти шукатимуть дешевші варіанти, а не скорочуватимуть рейси.

Нагадаємо, ще у січні-лютому 2022 року Ryanair зупинила продаж квитків на всі рейси з України на тлі постійних повідомлень про можливий напад рф на Україну, а вже 24 лютого Україна закрила небо через початок повномасштабного вторгнення і вибухи в аеропортах.

Слід зазначити, що авіакомпанія Ryanair здійснювала рейси за шістьма маршрутами між Харковом та Будапештом, Бергамо, Вільнюсом, Краковом, Познанню і Варшавою.