Армія РФ активно застосовує авіацію по позиціях українських військ.

Російська армія відновила наступальні дії на Лимано-Куп’янському напрямку. Однак, Сили оборони відбивають атаки ворога, завдають ударів по ворожих складах боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів. Про це повідомив начальник пресслужби східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини».

«На Лимано-Куп’янському напрямку противник відновив свої штурмові дії. Зокрема, за минулу добу вже двічі намагався пробити нашу оборону безуспішно, він отримав там добрячі втрати та відійшов, відмовився від своїх наступальних дій», – повідомив Євлаш.

Окрім цього, російські війська продовжують інтенсивно застосовувати авіацію. За минулу добу вони завдали 16 авіаударів по позиціях українських захисників на цьому напрямку. 

Нагадаємо, 28 вересня російські війська продовжували обмежено наступати на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не зробили жодного підтвердженого просування. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Читати також:

  • Диверсійно-розвідувальні групи РФ переходять кордон не лише на Куп’янському напрямку, але й на півночі області — у Богодухівському та Чугуївському районах.
  • З Купʼянського району евакуйовано 1091 мешканців, з них — 226 дітей. Ще дві тисячі людей виїхали самостійно.