Україна виходитиме з власних інтересів, розроблятиме та пропонуватиме нову архітектуру внутрішньої та глобальної безпеки.

Після завершення війни Міністерство оборони запропонує керівництву України стратегію розвитку української армії майбутнього (Future Force Concept). Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров на першому Форумі оборонних індустрій.

«Те, що називається Future Force Concept, буде дуже важливим документом. Колеги вже почали його розробляти, але щоб просуватись, ми повинні будемо зробити аналіз: як воно зараз у нас, скільки людей, скільки у нас можливостей, спроможностей. Після цього – провести консультації зі всіма видами (військ -ред.), Силами оборони і безпеки і подивитись статус натовський, які гарантії безпеки, національні спроможності, регіональні гарантії безпеки, міжнародні гарантії безпеки. І після цього ми будемо пропонувати керівництву України … для затвердження цієї візії», – сказав Умєров.

За його словами, Україна виходитиме з власних інтересів, розроблятиме та пропонуватиме нову архітектуру внутрішньої та глобальної безпеки.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на Регіональному економічному форумі розповів, що цього року держава спрямує на сектор безпеки та оборони майже два трильйони гривень.

Читати також:

  • Уряд звільнив усіх заступників міністра оборони України.
  • Міноборони поставило ЗСУ нові балістичні шоломи.
  • Міноборони прийняло на озброєння дистанційні бойові модулі «ШаБля».