Усього з початку великої війни в Україні постраждали понад 1629 дітей.

У Харківській області за час повномасштабного вторгнення загинули або отримали поранення 300 дітей. Так, Харківщина є другою серед областей України за кількістю постраждалих або загиблих від збройної агресії РФ дітей. Про це повідомили у Офісі Генерального прокурора.

Станом на ранок 30 вересня 2023 року усього в Україні, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, загинуло 504 дитини та понад 1125 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

«Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях», – ідеться в повідомленні.

Найбільше постраждалих дітей у Донецькій області – 487.

Читати також:

  • Для збереження демографічної стабільності Україні може знадобитися залучення не менше 300,000 мігрантів річно до 2030 року.
  • Міністерство освіти та науки України разом з Фондом Східна Європа запустили кампанію #BraveKidsUkraine, спрямовану на підтримку дітей під час повітряних тривог та створення комфортних умов для їхнього перебування в укриттях.
  • У Харківській області перебуває 4277 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже 97% з них влаштовані до сімейних форм виховання.