Міністерство освіти та науки України разом з Фондом Східна Європа запустили кампанію #BraveKidsUkraine, спрямовану на підтримку дітей під час повітряних тривог та створення комфортних умов для їхнього перебування в укриттях.

Про це повідомив міністр освіти та науки Оксен Лісовий.

Головною метою програми є надання психологічної підтримки дітям під час тривог. У рамках кампанії відомі особистості з України та світу звертаються до дітей зі словами підтримки, розробляють вправи, завдання, ігри та челенджі, які допоможуть дітям знайти внутрішні сили та стійкість під час повітряних тривог та знаходження в укриттях.

Першим до кампанії долучився Лісовий — він записав для дітей відео з укриття, про те, як залишатися сміливими та сильними, попри страх сигналу тривоги.

До програми також приєдналися торішні переможці «Євробачення» — гурт Kalush Orchestra, співачка Джамала, волонтер Сергій Притула, а також британці — актор Стівен Фрай і дитяча письменниця та телеведуча Нікола Девіс.

Відео з ними можна подивитися за посиланням.

Читайте також

  • МОН та Мінцифри презентують проєкт для школярів «Укрліт». Понад 250 творів з української літератури для школярів 5–11 класів будуть доступними в аудіоформаті.
  • Сервіс «єМалятко» перевели на постійну основу. «Малятко» — це комплексна послуга для молодих батьків. Вона дає змогу на порталі «Дія» отримати одразу 9 сервісів, які необхідні при народженні дитини.
  • Для українських школярів розробляють практикум із мінної безпеки.