Обладнання отримали школи у 22 громадах області.

За програмою ЮНІСЕФ та Міністерством освіти і науки України заклади освіти на Харківщині отримали 65 сертифікатів на отримання 1030 планшетів та хромбуків для навчання. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Нове обладнання отримали 22 громади: Харківська, Люботинська, Височанська, Барвінківська, Малинівська, Мереф’янська, Малоданилівська, Новопокровська, Рогатинська, Пісочинська, Печенізька, Валківська, Великобурлуцька, Нововодолазька, Дергачівська, Золочівська, Сахновщинська, Слобожанська, Солоніцивська, Чугуївська, Борівська, Ізюмська

«Продовжуємо співпрацю з ЮНІСЕФ та Міністерством освіти і науки України. Сьогодні передали планшети та хромбуки керівникам закладів, аби у громадах мали можливість більш ефективно організувати освітній процес. Перед освітянською спільнотою наразі маємо багато завдань щодо підготовки до нового навчального року та реалізації навчальних планів в умовах воєнного стану. Вдячний освітянам Харківщини за роботу та нашим партнерам за постійну допомогу», – зазначив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Гаджети для навчання школярів Харківщини / Фото: ХОВА

Раніше школярам Харківщини від ЮНІСЕФ вже надійшло понад 2100 девайсів, також ще очікується майже 2600.

«Отримали для учнів 9 хромбуків та 7 планшетів. Цю техніку передамо саме дітям з багатодітних сімей, яких у нас у школі якраз навчається 16», – розповіла директорка Слобожанського ліцею №2 Олена Фомченкова.

Читати також:

  • Діти військових та ВПО можуть отримати грант на навчання в університеті.
  • На Харківщині відкрили новий осередок для дітей — фото.
  • На Харківщині зруйновано або пошкоджено 335 закладів освіти.