Місцевих жителів російські військові утримують в підвалі з 11 травня.

Під час наступальних дій російської армії у Вовчанській громаді військові РФ взяли в полон та досі утримують місцевих мешканців. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, цивільних помістили у підвал 11 травня та досі тримають у полоні. Деяким з них 13 травня вдалось втекти та дістатись до волонтерів. Наразі люди перебувають у безпеці.

«Потерпілі розповіли, що під час перебування у підвалі вони чули розмови російських військовослужбовців про те, що мирне населення потрібно розстріляти», – ідеться в повідомленні.

За словами правоохоронців, полонених примушували надавати медичну допомогу російським військовим.

Третій день триває евакуація з територій Харківської області, де ведуться активні бойові дії. Дивіться фоторепортаж Ґвара Медіа одного з таких днів за посиланням.

Наступ РФ на півночі Харківщини

Нагадаємо, 10 травня, Російська Федерація розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області. Щонайменше станом на 7–8 ранку на тому напрямку йшов важкий бій. Це підтвердив президент України Володимир Зеленський.

Також у Міністерстві оборони України повідомили, що приблизно о 5 ранку відбулася спроба прориву армією РФ лінії оборони України під прикриттям бронетехніки.

За словами начальника ХОВА Олега Синєгубова, росіяни усю ніч завдавали ударів по Вовчанську з КАБів, РСЗВ та артилерії.

Читайте також: