Ексглава управління СБУ в Харківській області залишиться під вартою ще на 60 діб – до 13 листопада.

Шевченківський районний суд Києва залишив під вартою колишнього голову управління СБУ в Харківській області Романа Дудіна ще на 2 місяці.

«Суд постановив клопотання про продовження запобіжного заходу сьогодні тримання під вартою задовольнити. Продовжити строк тримання під вартою строком на 60 днів. Сроки ухвалою про тримання під вартою обвинуваченого Дудіна Романа Володимировича в слідчому ізоляторі визначити до 13 листопада 2023 року включно», — повідомив головуючий суддя Трубніков. 

Ця ухвала може бути оскаржена в апеляційному суді протягом п’яти днів.

«Подальші дії — це будемо все одно оскаржувати в апеляції. Незадоволені таким рішенням, оскільки його вважаємо, як кажуть, заангажованим та кимось кероване зверху. Оскільки правосуддя тут не бачимо. А я розумію, що намагаються зробити. Проте ви самі чули взагалі, є доводи, докази, які нам в подальшому повернули навіть не читаючи те, що ми надавали. Відмовлено в допиті свідка під час розгляду клопотання про запобіжний захід. Один зі свідків – це Іван Баканов, оскільки саме його свідчення можуть бути основними, які спростовують ті, на мій погляд, безглуздість підозри подальшого обвинувачення», — прокоментував Андрій Доманський, один із захисників ексначальник управління СБУ Харківщини Романа Дудіна.

Дудіна звинувачують у вчиненні одразу трьох злочинів за ч. 2 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби) та ч. 4 ст. 402 (непокора) Кримінального кодексу України.

На цю ж тему

У Києві відновили суд по справі ексначальника СБУ Харківщини Романа Дудіна. У Шевченківському районному суді міста Києва відбулося засідання з оновленим складом суддів щодо обвинувачення ексначальника СБУ Харківщини Романа Дудіна. Розглядає справу головуючий суддя Трубніков.

Дудін закидає керівництву поліції Харківщини розкрадання речей у Нікольському  — в Нацполіції відповіли. Під час засідання у Шевченківському районному суді міста Києва ексначальник СБУ Харківщини Роман Дудін звинуватив очільника ГУНП Харківщини Володимира Тимошка та начальника слідчого управління нацполіції в Харківській області Сергія Болвінова у покриванні розкрадання речей в одному з харківських ТРЦ.