Харківська ОВА вела перемовини з мережею закладів швидкого харчування McDonald’s, однак кількість повітряних тривог у Харкові робить неможливим повернення до міста, розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«У McDonald’s є чіткі там алгоритми дії. Поясню просто на конкретному прикладі, чому вони не можуть відновити свою роботу. Тому що та кількість тривог, які є, вони мають офіційно на них реагувати. Зупиняти кухню повністю, зупиняти роботу, персонал виводити й все інше. І після того коли буде відбій, вони повертають знову розігрівають кухню і все інше. Після того через пів години знову тривога», – пояснює Синєгубов.

Начальник ОВА сказав, що за таких умов компанії не те, що невигідно, а неможливо відпрацювати 8 чи 12 годин, адже тоді McDonald’s фактично в добу працюватиме максимум 2 години.

24 лютого 2022 року в Харкові та України компанія призупинила роботу всіх закладів через російське повномасштабне вторгнення в Україну. Пізніше – у червні оголосили плани на відновлення роботи, а вже 20 вересня 2022 року McDonald’s знову запрацював у Києві. Загалом компанія має понад 110 ресторанів в Україні.

До війни у місті працювало 11 ресторанів мережі, Харків був другим в Україні за кількістю закладів, більше лише в Києві – (47). Перший McDonald’s працював у місті з 1997 року.

Окрім Харківської області мережа не повернулася до Запоріжжя, де теж закритими залишаються 3 ресторани.

На цю тему

Фейк. У київському McDonald’s розмістили інформацію про візит Ентоні Блінкена до закладу. У вересні 2023 року проросійськими Telegram-каналами почала ширитися новина, що нібито в одному з київських ресторанів McDonald’s розмістили наліпку про відвідини держсекретарем США: «тут вечеряв Блінкен». За словами пропагандистів, це засвідчує прагнення українців «вислужитися перед Західними господарями». Чи насправді така інформація з’явилася на вікнах ресторану однієї з найпопулярніших мереж у світі — читайте у нашому матеріалі