Верховна Рада підтримала звільнення голови Фонду державного майна Рустема Умерова та очільницю Антимонопольного комітету Ольгу Піщанську, повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Рішення про звільнення Умерова підтримали 302 народних депутата, за звільнення Піщанської проголосували 306 законодавців.

Очільниця Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська подала заяву на звільнення зранку 5 вересня. Вона була головою комітету з липня 2020 року. Після відставки попереднього керівника АМКУ Юрія Терентьєва вона була виконувачкою обов’язків очільника відомства.

За даними ЗМІ, Ользі Піщанській пропонують обійняти посаду голови Фонду держмайна України, тобто замінити Рустема Умєрєва, який має перейти на посаду міністра оборони України.

За словами голови фракції «слуг» Давида Арахамія, керівником АМКУ має стати очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Депутат Ярослав Железняк повідомив, що Поліщук відмовилася від від посади у Фонді держмайна, тож зараз розглядається інший кандидат.

Читайте також

  • Верховна Рада відправила у відставку Резнікова: як голосували депутати.