Площа зазначених приміщень складає понад 2100 кв. м, усі вони перебувають на балансі підприємства. 

Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Чугуївської окружної прокуратури Харківської області щодо ремонту укриттів, розташованих у селищі Новопокровка Чугуївського району. Сумарно вони розраховані на майже 1300 осіб. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«За результатами перевірки, проведеної інспектором Чугуївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області, виявлено порушення вимог законодавства в частині приведення захисних споруд цивільного захисту у стан готовності. Зокрема, укриття не забезпечені первинними засобами пожежогасіння, схеми евакуації не розроблено, відсутня система зв’язку та оповіщення», – ідеться в повідомленні.

Також в укриттях повністю або частково не справні системи вентиляції, водопостачання, опалення, електропостачання та каналізаційна система.

Також встановлено, що приміщення засмічені, не інклюзивні та неготові до використання за призначенням.

Нагадаємо, нещодавно соціологічна група «Рейтинг» провела опитування за результатами, якого висловила припущення, що погана якість та циркуляція повітря в шкільних бомбосховищах могла сприяти збільшенню частоти захворювань дихальних шляхів та алергій у дітей.

Читати також: