Наразі чоловік переховується на території Росії.

Служба безпеки України повідомила про підозру українському продюсеру Юрію Бардашу, який закликає РФ захопити Харків та Київ. Про це повідомили у пресслужбі відомства. 

За даними слідства, на початку повномасштабного вторгнення він втік до Росії, де розпочав широку інформкампанію на підтримку російської армії. 

«Для цього Бардаш регулярно публікує антиукраїнські дописи на сторінках власного Телеграм-каналу із загальною аудиторією майже 50 тис. користувачів. Серед іншого – фігурант закликає до захоплення Києва та Харкова», – ідеться в повідомленні.

Служба безпеки ініціювала експертизи, які підтвердили факти його інформаційно-підривної діяльності на користь армії РФ.

Бардашу заочно повідомили про підозру. Наразі він переховується на території Росії. Правоохоронці повідомляють про комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти України.

Хто такий Юрій Бардаш

Юрій Бардаш – відомий український продюсер, який розвивав раніше творчість гуртів «Quest Pistols», «Гриби», «Нерви» та інших. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Бардаш заявив, що йому не шкода співгромадян, закликав Україну до капітуляції та заявив, що засудження українцями війни і росіян, що її підтримують, призводить до протистояння між народами. У вересні 2022 року Юрій заявив, що запланував змінити ім’я та отримати російський паспорт. 23 січня 2024 року він отримав паспорт РФ та заявив про відразу до українського громадянства.

Читайте також

  • На Харківщині судитимуть колишнього мера Куп’янська за державну зраду.
  • Справа в суді: ексмеру Балаклії загрожує довічне ув’язнення за держзраду.