З початку доби на Харківщині українські бійці відбили 21 атаку армії РФ.

З початку доби, 22 травня, кількість бойових зіткнень по усій лінії фронту збільшилась до 65. 50% з них відбулося на Куп’янському та Покровському напрямках. Про це йдеться у зведенні Генштабу. 

«На Куп’янському напрямку ворог досить активний – 17 разів намагався атакувати наші підрозділи. Зокрема, в районах населених пунктів Синьківка, Берестове, Невське, Макіївка, Стельмахівка та Сергіївка. Бої ще тривають в трьох локаціях. Ситуація контрольована», – ідеться в повідомленні

На Харківському напрямку російські війська продовжують спроби просунутись в бік села Липці. За добу українські бійці відбили чотири з шести атак. Бойові дії тривають.

Наступ РФ на півночі Харківщини

Нагадаємо, 10 травня, Російська Федерація розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області. Щонайменше станом на 7–8 ранку на тому напрямку йшов важкий бій. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський раніше зазначав, що основні зусилля російська армія зосередила на напрямку Стрілеча — Липці та на захоплені Вовчанська, з подальшим виходом до Білого Колодязя і розгортанням наступу в тил український військ.

Читайте також

  • Армія РФ ударила авіабомбою по Шевченківському району Харкова: є постраждалі (оновлено).