До Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами та почесними званнями 13 жителів Харківщини.
Про це повідомили на сайті Верховної Ради України.
Орденом княгині Ольги III ступеня нагородили заступницю начальника Харківської обласної військової адміністрації Віту Ковальську. Орден княгині Ольги I ступеня отримала начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.
Орденом «За заслуги» III ступеня відзначили професора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віля Бакірова та головного інженера регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа Прокоп’єва.
Почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоїли викладачу Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського Артему Вусику.
Звання «Заслужений діяч науки і техніки України» отримали ректор Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Юрій Бойчук та ректор Українського державного університету залізничного транспорту Сергій Панченко.
Почесне звання «Заслужений економіст України» присвоїли раднику ДП «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Володимиру Величку.
Звання «Заслужений лікар України» отримали директорка Дергачівської центральної районної лікарні Світлана Бережна та лікарка Харківської міської багатопрофільної лікарні №18 Марина Курінна.
Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли завідувачу лабораторії Навчально-наукового інституту №2 Харківського національного університету внутрішніх справ Костянтину Бугайчуку та завідувачці кафедри Державного біотехнологічного університету Вікторії Гросул.
Нагадаємо, Володимир Зеленський відзначив державними нагородами працівників енергетичної та газової галузей Харківщини, а також присвоїв звання Героя України військовослужбовцю з регіону посмертно.
Читайте також
- Чотирьох працівників «Харківобленерго» відзначили державними нагородами
- Зеленський відзначив харківських театральних діячів
- Володимир Зеленський нагородив харківських медійників до Дня журналіста




