Пікапи придбали у рамках проєкту «Запакуй небо — прокачай ППО».

164-та радіотехнічна Слобідська бригада та 302-га зенітна ракетна Харківська бригада отримали 9 пікапів від фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» та Нової пошти. Про це повідомили у пресслужбі Фонду.

«Пікапи будуть використовувати, наприклад, для технічного забезпечення комплексів та систем ППО — зокрема і для супроводу зенітних ракетних комплексів західного зразка», – ідеться в повідомленні.

За інформацією Фонду, придбання авто стало можливим завдяки оптимізації витрат проєкту «Запакуй небо — прокачай ППО», під час реалізації якого благодійникам вдалося зберегти 47,9 млн грн.

«Запакуй небо — прокачай ППО»

Проєкт «Запакуй небо — прокачай ППО» стартував 1 червня 2023 року. За майже сім місяців у межах ініціативи благодійники зібрали на допомогу Повітряним силам ЗСУ 330 000 000 гривень. 

Більшу частину коштів витратили для забезпечення Повітряного командування «Центр», яке прикриває Черкаську, Вінницьку, Житомирську, Київську, Чернігівську, а також часткового Сумську, Полтавську і Кіровоградську області.

Нагадаємо, у межах програми «Харківські крила» спецпідрозділ CODE 9.2 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка отримав ще 10 безпілотних літальних апаратів «Вампір».

Як зазначає начальник розвідки 3-го штурмового батальйону 92-ї ОШБр Олександр Настенко, попередньою партією БПЛА було знищено 55 одиниць техніки армії РФ, серед яких, зокрема, чотири танки, дві самохідні артилерійські установки та 26 гаубиць.

Читайте також

  • У першому півріччі 2024 року Міністерством оборони прийнято на озброєння та допущено до експлуатації у Силах оборони України майже 480 зразків озброєння та військової техніки, і близько 290 з них – продукція вітчизняних зброярів.
  • Валківська міська рада планує придбати 10 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro RC за 764 000 грн для сил оборони України.