Харків’яни очолили рейтинг відчуття гордості за своє місто за результатами дев’ятого поглибленого дослідження у сфері місцевого самоврядування в Україні.

На запитання про те, чи відчувають вони гордість за те, що є мешканцями свого міста, позитивно відповіли 94% респондентів-харків’ян.

Другий рядок у рейтингу посів Івано-Франківськ, де позитивно відповіли 90% респондентів.

Також, за результатами опитування, у разі загострення воєнної обстановки в місті виїхати з Харкова в іншу область чи за кордон планують лише 15%. Ще 7% опитаних збираються переїхати в інший населений пункт Харківської області, а 52% — залишитися в Харкові. 

Опитування провела соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту у 21 обласному центрі, не підконтрольному РФ. У ньому взяли участь 16,8 тис. мешканців міст віком від 18 років і старше.

Нагадаємо, за результатами дослідження Ігор Терехов посів перше місце серед мерів України, більшість харків’ян вважають своє місто доглянутим та хочуть, щоби під час відбудови додали більше озеленення та енергозберігальних технологій.

Читайте також

  • Харків серед лідерів в Україні за кількістю дерусифікованих топонімів — дослідження