За інформацією слідства, чоловік та жінка перейшли на сторону РФ та допомагали тимчасовій владі під час окупації.

Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру 29 річній поліціянтці з Куп’янська, яка ймовірно співпрацювала з РФ та обійняла посаду «и. о. старшего инспектора отделения по работе с личным составом» під час окупації міста.

«Перебуваючи в окупованому м. Купʼянськ, вона допомогала державі-агресору будувати «российскую правоохранительную систему». Вона проводила прийом та оформлення документів від кандидатів для добору на службу у незаконному правоохоронному органі, надавала консультації та допомогу кандидатам у написанні автобіографій та пояснень, проводила заняття з вивчення російських законів», – ідеться в повідомленні.

За інформацією слідства, чоловік жінки, також чинний на момент окупації поліцейський, також перейшов на сторону Росії та став «и. о. оперуполномоченного отдела уголовного розыска»

Чоловік, повідомляють у прокуратурі, проводив обшуки за місцем проживання колег з метою відшукування і вилучення табельної вогнепальної зброї, а також закликав їх співпрацювати з представниками РФ. 

Наразі вирішується питання щодо оголошення підозрюваної у розшук. Чоловіка та жінку звільнено з посад в українських правоохоронних органах. Поліціянта вже розшукують. Йому інкримінували державну зраду та передали обвинувальний акт до суду.

Читати також:

  • Двоє мешканців Харківщини отримали термін за ухилення від мобілізації – прокуратура.
  • У Харкові судитимуть місцевого мешканця, якого підозрюють у співпраці з РФ – прокуратура.
  • У Харкові судитимуть двох хлопців, які коригували удари РФ по місту.