У межах програми «Зроблено в Україні» з державного бюджету виділять півтора мільярда гривень для Харківщини.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Проєкт створено для підтримки українських виробників для зміцнення економіки й обороноздатності країни, а також звертати особливу увагу до територій, які зазнали окупації.

За словами Синєгубов, відновлена програма компенсацій на придбання сільгосптехніки — для Харківської області, що допоможе продовжити роботу профільних підприємств.

Також для областей, які пережили окупацію, збільшено термін кредитування до 10 років і знижено відсоткові ставки в межах програми доступних кредитів «5–7–9».

Завдяки грантам на переробку підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток власної справи, а для Харківщини, зокрема, можна профінансувати до 80% вартості обладнання, уточнив Синєгубов.

Нагадаємо, до 1 травня в Харкові планують відкрити філію платформи «Зроблено в Україні». Загалом планують створити по офісу в кожному районі області.

Люди зможуть в офісі отримувати інформацію про те, які державні програми є для власного бізнесу, компенсації, підтримку підприємців, а також про регіональні та локальні програми для бізнесу.

Читайте також

  • Кому на Харківщині пропонують 31 тисячу гривень — вакансії тижня.