Фірма, яка залучена до відбудови будників у Харкові має засновників із бізнесом у РФ, про це пише ХАЦ.

У грудні департамент житлово-комунального господарства Харківської міськради уклав договір на відновлення будинку з ТОВ «Проектний інститут “Харківський громадянпроект”» вартістю 10,3 мільйона гривень.

Згідно з договором, йдеться про ремонт по ремонт у житловому фонді багатоквартирного будинку, що знаходиться за адресою проспект Тракторобудівників, 107-А. До кінця грудня, сума договору зменшилась і підприємство отримало 8,76 мільйонів гривень.

Засновники фірми — Артемій та Ігор Рожкови з Віктором Лимаренко, директор — Андрій Берендей.

За даними аналітичної системи Youcontrol, під час повномасштабного вторгнення серед засновників фірми була Світлана Анатоліївна Рожкова — громадянка РФ.

Крім того, родичем засновників є депутат Харківської райради, який пройшов по списку ОПЗЖ, Микита Рожков. Своєю чергою, він є співзасновником ТОВ «Слобожанська будівельна компанія 1», яке отримало 82,3 мільйона гривень на будівництво фортифікаційних споруд.

У Білгороді є зареєстрована фірма «Промдизайн», власником якої є Рожкова Світлана Анатоліївна. Вона стала засновником замість Віктора Лимаренко у 2018 році.

У російському реєстрі до цієї фірми прив’язаний номер телефону 7 472 220–03–33. До такого ж номеру прив’язана інша фірма «БЕЛГОРОДСКИЙ ПРОМТРАНСПРОЕКТ». Директором вказаний Рожков Олександр Вячеславович. Один із засновників ТОВ «Дюна» є людина з такими же ім’ям та громадянством РФ. Власниками цієї ж фірми є Віктор Лимаренко та Микита Рожков.

«БЕЛГОРОДСКИЙ ПРОМТРАНСПРОЕКТ» отримав за останні роки російських державних підрядів на суму понад 100 мільйонів рублів. Серед замовників є «Газпром».

Разом із тим, «Промдизайн» використовує ще один номер: +7 472 220–22–04, який співпадає з контактним номером фірм «Техкомплект» та «Техноинжиниринг».

Засновниками обох є Рожков Ігор Вячеславович, чий ПІБ повністю співпадає із засновником фірми «Харківський громадянпроект», яка в Харкові отримує гроші з бюджету.

ТОВ «Техноинжиниринг» має відношення до керування готелем «Фандорін» у Білгороді. Послуги в ньому надавала приватна підприємниця Рожкова Світлана Анатоліївна.

  • Начальника окупаційного «КП Балакліягаз» засудили за колабораціонізм.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.