Розпочався конкурс на отримання грантів до мільйона гривень на підвищення енергоефективності бізнесу для підприємців із Харківської, Сумської та Чернігівської областей.

Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

З 6 вересня у межах проєкту стартує конкурс грантів для українського бізнесу, що постраждав внаслідок війни. Десять підприємств можуть отримати до одного мільйона гривень на закупівлю енергоефективного обладнання. Очікувана тривалість реалізації проєктів – від одного до двох з половиною місяців, йдеться у повідомленні.

Учасниками можуть стати і господарські товариства, і комунальні підприємства, що були пошкоджені внаслідок повномасштабного вторгнення та мають документальне підтвердження прямого впливу (знищення та/або пошкодження майна підприємства) або непрямого впливу (зменшення виробництва).

Витрати у межах проєктів можуть бути спрямовані на:

  • закупівлю обладнання для зменшення енергоспоживання та викидів CO2;
  • доставку/встановлення/монтаж обладнання.

Для участі в конкурсі організації мають надіслати свої заявки на адресу електронної пошти: [email protected] із зазначенням у темі листа: «Power Up! // Заявка на конкурс малих грантів» до 20 вересня 2023 року.

Очікується, що результатом впровадження проєкту стане економія енергії не менше 3000 МВт/рік.

Проєкт впроваджується за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Читайте також

  • Харківська область за півтора року втратила понад 7 тисяч підприємців.