Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов готовий підтримати ініціативу харківського міського голови Ігоря Терехова щодо націоналізації ТЕЦ-5 у Харкові.

Про це очільник обласної адміністрації заявив на брифінгу 23 липня в Харкові. За його словами, у харків’ян має бути тепло в оселях.

Це першочергове завдання. Жителі не можуть бути заручниками “розбірок” між підприємцями, – зазначив він. – Тому я готовий підтримати ініціативу міського голови Харкова Ігоря Терехова щодо ТЕЦ-5.

Також голова ХОВА додав, що зараз Харківська обласна військова адміністрація спільно з мерією «відпрацьовує можливий механізм, включно із зверненням до Ради національної безпеки та оборони України щодо вирішення цього питання».

ТЕЦ-5 подає тепло та гарячу воду до будинків у Харківському районі області, а також у Шевченківському, Холодногірському та Новобаварському районах міста Харкова.

Підприємство ще з 2012 року належить компанії “Укрістгаз”, яку пов’язують із головою депутатської групи “Платформа за життя та мир” Юрієм Бойком. Цікаво, що за час війни теплоелектроцентраль декілька разів зупиняла роботу мотивуючи це підвищенням ціни на газ.

Раніше міський голова Харкова Ігор Терехов публічно звернувся до голови Харківської обласної військової адміністрації із пропозицією щодо націоналізації ТЕЦ-5.